Hakkımızda

Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan Beyoğulları Kağıt ve Kağıt Ürünleri imalat ve Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak 2022 yılı Mart ayından itibaren 17500 m2 açık alan ve 8000 m2 kapalı alan üzerine inşa edilmiş analanda kağıt bardak, çorba kasesi, döner box, streç film, alüminyum folyo, pipet ve kese kağıdı ürünlerimizi 17 üretim süresi makinesi ve 35 çalışanımız ile birlikte faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Fabrikamız üretimi devam eden ürünlerin tamamı piyasada talep edilen birinci sınıf kalite standartlarındadır. Ürünlerimizin kalitesine uygun pazar bulmak için sadece iç pazarı değil yurtdışı pazarını da bu anlamda oldukça verimli olarak kullanmaktayız. Üretimimizin %85’inden fazlasını dış piyasaya ihraç etmekteyiz.

Misyonumuz:
Değişimin ve ilerlemenin yerel dinamiklerin ve geçmişin birikimi üzerine kurulu bir anlayışla gerçekleşeceğini bilerek rekabetçi ve sürdürülebilir bir üretim sürecini gerçekleştirmek.

Vizyonumuz:
Kırşehir odaklı bir büyüme anlayışı ve Kırşehir’in Ahilik değerinden gelen birikimler ile sadece bölgesinde değil uluslararası camiada da alanında başarılı bir konuma gelmek.

Fabrikamız sahip olduğu çevre ahlakı hassasiyeti ile toplamda 17 doğa dostu üretim ve çevre sertifikasına sahiptir. Kağıt hammeddeli ürünlerin üretiminde teknolojimizi ve insan kaynaklarımızı sürekli geliştirerek müşteri odaklı çalışmayı ilke haline getirmiş bulunmaktayız. Bu sebeple çalışanlarımızın bilgi ve deneyimlerini artıracağı hizmet içi eğitim faaliyetleri ile üretimde insan ve emek odaklı anlayışımızı sürdürülebilir kılmaktayız. Fabrikamız, Üretimin her aşaması çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, paydaşlarımızın ve müşterilerimizin şeffaf bir şekilde incelemesine her zaman hazır ve açıktır.

Güçlü Müşteri Desteği

The King Paper müşterileri asla yalnız değildir. Satış öncesi ve satış sonrası uzman kadromuzun deneyimlerinden faydalanarak desteğimizi sonuna kadar hissedeceksiniz.

Üst Düzey Kalite Kontrol

Kaliteyi asla şansa bırakmayız. Ham maddeden teslimata kadar üretim süreçlerimizin her aşaması uzman ekibimizin düzenli ve sıkı kontrollerinden geçer.

Hızlı ve Kolay Teslimat

Türkiye’nin her köşesine ve tüm illere büyük bir özveri ve profesyonellikle teslimat gerçekleştiriyor, , hızlı ve ekonomik şekilde sizi The King Paper kalitesiyle buluşturuyoruz.


Baskı Çeşitlerimiz

DÜNYA İÇİN ÜRETİYORUZ

Aynı zamanda yenilikleri ve farklılıkları takip eden yapısıyla alışılagelmiş ambalajlama algısının dışında paketleme çözümleri sunarak ülkemizin ve dünyanın ’’Ambalajlanmamış Gıda Kalmasın’’ hedefine ulaşmasına katkı sağlamayı hedefler.

0
ÜLKEYE İHRACAT
0
ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ
0
ÜRETİM HATTI

Sosyal Medya'da The King Paper

KALİTELİ VE UYGUN FİYATLI BİR AMBALAJ MI ARIYORSUNUZ?

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

Yardıma mı ihtiyacınız var?