Kalitemiz

Yönetim ve üretim fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz, tüm firma çalışanlarının katılımı ve yönetimin desteğiyle toplam kalite yönetimi hedefine ulaşılmasında temel taş görevini üstlenmektedir. Tam müşteri ve personel memnuniyetini sağlamak, sıfır kusur yüzdesi ile ürün ürütmek düşüncesi politikamızdır.

Aynı zamanda yenilikleri ve farklılıkları takip eden yapısıyla alışılagelmiş ambalajlama algısının dışında paketleme çözümleri sunarak ülkemizin ve dünyanın ’’Ambalajlanmamış Gıda Kalmasın’’ hedefine ulaşmasına katkı sağlamayı hedefler. Bu hedefimiz aynı zamanda kuruluş amaçlarımızdan birisi olan ‘’Sosyal Sorumluluk’’ ilkesine hizmet etmektedir.

Güçlü Müşteri Desteği

The King Paper müşterileri asla yalnız değildir. Satış öncesi ve satış sonrası uzman kadromuzun deneyimlerinden faydalanarak desteğimizi sonuna kadar hissedeceksiniz.

Üst Düzey Kalite Kontrol

Kaliteyi asla şansa bırakmayız. Ham maddeden teslimata kadar üretim süreçlerimizin her aşaması uzman ekibimizin düzenli ve sıkı kontrollerinden geçer.

Hızlı ve Kolay Teslimat

Türkiye’nin her köşesine ve tüm illere büyük bir özveri ve profesyonellikle teslimat gerçekleştiriyor, , hızlı ve ekonomik şekilde sizi The King Paper kalitesiyle buluşturuyoruz.

DÜNYA İÇİN ÜRETİYORUZ

Aynı zamanda yenilikleri ve farklılıkları takip eden yapısıyla alışılagelmiş ambalajlama algısının dışında paketleme çözümleri sunarak ülkemizin ve dünyanın ’’Ambalajlanmamış Gıda Kalmasın’’ hedefine ulaşmasına katkı sağlamayı hedefler.

0
ÜLKEYE İHRACAT
0
ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ
0
ÜRETİM HATTI

KALİTELİ VE UYGUN FİYATLI BİR AMBALAJ MI ARIYORSUNUZ?

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!

Yardıma mı ihtiyacınız var?